20 luty 2017 W Aktualności

Na ostatnim spotkaniu prowadziliśmy dyskusję na temat „Papierowych miast” – książki Johna Greena. Była to druga powieść autora, którą mieliśmy okazję omawiać. Opowiada o Quentinie – osiemnastolatku, który od zawsze jest zakochany w zbuntowanej Margo Roth Spiegelman. W dzieciństwie byli przyjaciółmi, później trafili do tego samego liceum, gdzie ich kontakt się urwał.

17 luty 2017 W Aktualności

Turniej finałowy piłki siatkowej jak co roku odbył się w Ustroniu w Gimnazjum nr 2. Spotkały się w nim 3 zespoły: Gimnazjum nr 2 Ustroń, Gimnazjum nr 4 Skoczów oraz Gimnazjum Kończyce Wielkie. Grano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Wyniki zawodów:

09 luty 2017 W Aktualności

Po emocjonującym meczu półfinału piłki siatkowej chłopców, który rozegrano dzisiaj w naszej szkole z Gimnazjum z Dębowca, wywalczyliśmy udział w finale. Już niebawem dalsza rywalizacja. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! Laughing

08 luty 2017 W Aktualności

Dzisiaj w naszej szkole odbył się coroczny przegląd „Mam talent”. Na naszej scenie mogliśmy podziwiać wspaniałych muzyków, tancerzy oraz innych artystów. Jako pierwsza wystąpiła Marta Salamon z klasy 1a, która zaprezentowała swoje zdolności taneczne.

01 luty 2017 W Aktualności

Patman Crew odwiedziło dzisiaj mury naszego gimnazjum. W dużej mierze dzisiejsze spotkanie nawiązywało do spełniania marzeń i do tego, żeby się zanadto nie przejmować opinią publiczną. Ekipa przedstawiła sprawy w bardzo barwny i kreatywny sposób. Mogliśmy także zobaczyć wspaniały pokaz tańcaCool. Dostaliśmy kilka wskazówek dotyczących spełniania marzeń: musimy zacząć działać już dziś, postawić sobie jasne cele i wyznaczyć sobie terminy ich spełnianiaLaughing. Patman Crew podobało nam się, mam nadzieję, że jeszcze będziemy mogli ich zobaczyćLaughing.