22 marzec 2017 W Aktualności

Z okazji Dnia Kobiet dzisiaj klasa 1B zorganizowała konkurs. Główną konkurencją był quiz pt. „Kobiety świata”. Każdą klasę reprezentowała drużyna składająca się z dwóch chłopców. Cała zabawa rozpoczęła się od „pokazu mody”, w którym w rolę modelek wcielili się uczniowie przebrani za dziewczyny.

18 marzec 2017 W Aktualności

W poniedziałek szóstego marca odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Czytelników. Omawialiśmy książkę autorstwa Ransoma Riggsa pt. „Osobliwy dom pani Peregrine”. Głównym bohaterem jest Jacob Portman, któremu w dzieciństwie dziadek opowiadał o swojej przeszłości w osobliwym towarzystwie.

17 marzec 2017 W Aktualności

17 marca obchodzony jest Dzień Świętego Patryka – patrona Irlandii, który rozpowszechnił w tym kraju chrześcijaństwo. Nasi gimnazjaliści włączyli się dziś w obchody tego święta, przygotowując audycję i quiz poświęcone temu mało znanemu krajowi i jego patronowi.

15 marzec 2017 W Aktualności

Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu serdecznie zaprasza na spotkanie z teatrem, które odbędzie się dnia 18 marca 2017r. o godz. 17.00 w GOK w Hażlachu.
W programie spektakl muzyczny „Oskar i Pani Róża”, przygotowany przez młodzież naszego gimnazjum oraz „Szkubaczki” przygotowane przez Zespół Regionalny Wielkokończanie.
Zapraszamy!