Sukcesy uczniów

W roku szkolnym 2015/2016:

  • I miejsce w zawodach gminnych w tenisie stołowym oraz III miejsce w powiatowych;
  • I miejsce w zawodach gminnych w szachach dziewcząt i chłopców; III miejsce dziewcząt i IV chłopców na szczeblu powiatowym oraz  V i VII miejsce dziewcząt w zawodach rejonowych;
  • II etap konkursu przedmiotowego z języka polskiego – Kacper Siąkała i Justyna Cyrzyk, Justyna Cyrzyk została laureatką;
  • finalista XIX Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „JONASZ” – Kacper Siąkała
  • I miejsce w powiecie drużyny chłopców w siatkówce;
  • I miejsce w indywidualnym Powiatowym Konkursie Frazeologicznym „Tęga Głowa” – Mikołaj Szczypka i II miejsce drużynowo – Klaudyna Handzel, Marcela Parchańska, Mikołaj Szczypka;
  • I miejsce w powiatowym konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – Marcin Tomica, Artur Cieślar, Tomasz Raszka; II miejsce w okręgowym turnieju BRD;.
  • III miejsce Liliany Kufel w konkursie fotograficznym w kategorii „Miasto – przestrzeń oswojona” zorganizowanym przez II LO im. Mikołaja Kopernika w Cieszynie;
  • III miejsce w powiatowych zawodach piłki nożnej dziewcząt;
  • I miejsce w konkursie powiatowym „Zdrowie po cieszyńsku” – Justyna Cyrzyk;
  • wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Literackim z cyklu „Zostań pisarzem z …” – Szymon Trybuś;
  • III miejsce w Mistrzostwie Powiatu w Piłce Siatkowej Plażowej chłopców – Damian Żyła i Tomasz Raszka.

W roku szkolnym 2014/2015:

  • I miejsce w zawodach gminnych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców;
  • I miejsce w zawodach gminnych w szachach dziewcząt;
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim – Justyna Cyrzyk i Szymon Trybuś;
  • X miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Strumieńska Żaba” –
    Marcela  Parchańska;
  • II etap konkursu przedmiotowego z matematyki – Jan Gabzdyl;
  • I i II miejsce w powiatowym konkursie „Poezja i proza w języku Shakespeare’a” dla Magdaleny Jureczki i Justyny Cyrzyk;
  • III miejsce w powiatowym Przeglądzie Zespołów Muzycznych;
  • I miejsce w Konkursie Plastycznym „Ja i mój Awatar” dla Natalii Szcześniak i III miejsce  dla Justyny Cyrzyk;
  • Wyróżnienie dla Natalii Szcześniak w XXII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”;
  • II miejsce w półfinale siatkówki chłopców;
  • II miejsce w półfinale piłki nożnej chłopców i III miejsce dziewcząt;
  • II miejsce w półfinale powiatowym w piłce ręcznej chłopców;
  • VI miejsce w powiecie w lekkiej atletyce;
  • Laureat Szymon Trybuś w VI Międzynarodowym Konkursie Literackim z cyklu „Zostań pisarzem z …”;
  • Wyróżnienie i nagroda publiczności w X Powiatowym Konkursie Poetyckim dla Justyny Cyrzyk;
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie BRD –  Marcin Tomica, Artur Cieślar, Tomasz Raszka.

W roku szkolnym 2013/2014:

  • konkursy przedmiotowe (j. polski, historia, geografia, j. angielski, j. niemiecki, matematyka, j. francuski, biologia, chemia),
  • konkursy powiatowe z j. polskiego: 11 miejsce w konkursie „Strumieńska Żaba - Marcela Parchańska, 3 miejsce w konkursie gwarowym - Natalia Olszar i wyróżnienie dla Jakuba Walicy i Eweliny Konieczny, 2 miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS - Jakub Walica,
  • zawody sportowe: 1 miejsce w Finałowym Turnieju Powiatowym Piłki Siatkowej, 1 miejsce w Rejonowym Turnieju Piłki Siatkowej,
  • III miejsce w powiatowych drużynowych zawodach BRD,
  • udział w powiatowym konkursie recytatorskim (Natalia Olszar, Szymon Trybuś, Bartłomiej Kuchejda),
    wyróżnienie dla Dominiki Staniek,
  • II miejsce dla Natalii Olszar w międzynarodowym konkursie muzycznym,
  • wyróżnienie w powiatowym konkursie „Poezja i proza w języku Shakespeare'a”,
  • wyróżnienie w powiatowym konkursie bibliotecznym „I ty możesz zostać autorem książki”,
  • udział w powiatowym konkursie „Śląsk Cieszyński – moja mała ojczyzna wczoraj i dziś”,
  • II miejsce Jakuba Walicy w Powiatowym Konkursie Wiedzy o HIV i AIDS, w przedmiotowym konkursie kuratoryjnym z biologii-finalista.

W roku szkolnym 2012/2013:

  • w konkursie na patriotyczną piosenkę w Bielsku-Białej – I m.,
  • wyróżnienie w wojewódzkim konkursie recytatorskim,
  • I m. w powiatowym drużynowym konkursie BRD i II m. w okręgowym konkursie BRD,
  • II m. w powiecie w siatkówce chłopców, IV m. w powiecie w lekkiej atletyce,
  • III m. w powiatowym konkursie Wiedzy o Regionie „Śląsk Cieszyński moja mała ojczyzna wczoraj i dziś”,
  • wyróżnienie w międzynarodowym konkursie bibliotecznym.

W roku szkolnym 2011/2012:

  • w przedmiotowym konkursie kuratoryjnym z biologii - laureatka, z j. polskiego, historii, matematyki –finaliści,
  • w ortograficznym konkursie „Strumieńska Żaba” - III m.,
  • w ogólnopolskim konkursie na Pracę z Literatury - dwa wyróżnienia,
  • w powiatowym konkursie Wiedzy o Regionie „Śląsk Cieszyński moja mała ojczyzna wczoraj i dziś” – IV m.,
  • w powiatowym konkursie bibliotecznym - wyróżnienie,
  • w konkursie z PCK – Zadbaj o zdrowie – I m.,
  • w powiatowym konkursie w BRD – II m.
  • w zawodach sportowych: II m. w powiecie w siatkówce chłopców i II m. w siatkówce plażowej dziewcząt.

W roku szkolnym 2010/2011:

  • w ortograficznym konkursie „Strumieńska Żaba” – II m. ,
  • w ogólnopolskim konkursie matematycznym - laureat V st.,
  • w powiatowym konkursie bibliotecznym – III m.
  • w konkursie Wiedzy o Regionie „Śląsk Cieszyński moja mała ojczyzna wczoraj i dziś” – II m.,

W roku szkolnym 2009/2010:

  • w przedmiotowym konkursie kuratoryjnym z biologii - laureatka,
  • w ortograficznym konkursie „Strumieńska Żaba” – I m.,
  • w powiatowych konkursach poetyckich i bibliotecznych; wyróżnienie i I m.,
  • w ogólnopolskim konkursie historycznym - wyróżnienie.
  • w zawodach sportowych lekkoatletycznych I m. w powiecie i rejonie, a IX m. w województwie,
  • V m. w rejonowych zawodach w szachach,
  • V m. w województwie w siatkówce plażowej.

I miejsce w zawodach gminnych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców;